---

GCh. ČR BRIX Z HUSOVY TVRZE

*15.2.2003 +25.8.2014,    beauceron
(Ashua Axerik x Aranka Černá princezna)
Rodokmen
Profil na working-dog.eu

zkoušky:
RH-FL B, RH-FL A, RH-T A, RH-E, ZZZ, T1, T2,
ZMT, SVV1, BH, ZPU-1, ZOP, ZZO,
Klubový šampion práce

závody:
účast na MS IRO 2010 (plochy),
3. místo MČR záchranných psů IZS 2009 (plochy),
4.-5.místo MČR záchranných psů IZS 2010 (plochy)

prakticky nasazen: 1x r. 2009, 2x r. 2010

výstavy:
Grand Šampion ČR, Šampion ČR, Klubový
Šampion krásy, 4x BOB, 4x CACIB, 10x CAC ...

zdraví: DKK 0/0

chovnost: Recommandé

využití v chovu: 1x - potomci ZDE



Další fotografie naleznete ve fotogalerii

Zkoušky:

Datum Místo Druh A B C Celkem Hodnocení Rozhodčí
19.7.2010 Suchá Loz RH - T A 189 42 39 269 dobře Květoslav Štibora
14.11.2009 Vlčnov RH - FL B 189 45 38 272 velmi dobře Květoslav Štibora
12.7.2009 Suchá Loz RH - FL B 188 40 36 264 dobře Květoslav Štibora
4.4. 2009 Praha RH - FL A 180 40 40 260 dobře Pavel Šabacký
1.9. 2007 Spáleniště RH-E (sutiny) 90 70 - 160 dobře Jaroslav Sedlák
30.8. 2007 Spáleniště ZZZ 39 47/50 50 186 velmi dobře Jaroslav Sedlák
27.5. 2007 ZKO Brandýs n/L ZPU-1 - 133 - 133 velmi dobře Jan Plšek
11.11. 2006 Pelhřimov T2 87 85 90 262 splnil Zdeněk Babor
5.8. 2006 Žirovnice T1 71 84 79 234 splnil Martin Kiessling
22.7. 2006 Jelenec SVV1 89 97 85 271 velmi dobře Milan Kadlecaj
05.11. 2005 Choteč BH - 46/35 - 81 obstál Zuzana Huclová
22.10. 2005 Choteč ZMT 40 43 37 120 splnil Vladimír Souček
20.11. 2004 ZKO Újezd n/L ZOP - 96 - 96 výborný Jan Plšek
22.5. 2004 ZKO Jinonice ZZO - 52/PV - 52 prospěl výborně Josef Vinč
 

 

Závody:
Datum Akce Druh A B C Celkem Umístění Rozhodčí
10.-12.2010 Mistrovství ČR záchranných psů a psovodů IZS plošné vyhledání       600 4.-5. František Scheibal, Miroslav Švestka
23.7.2010 Výběrový závod na MČR IZS plochy         3.  
30.6.-4.5.2010 Mistrovství světa záchranných psů IRO RH-FL B 78 36 29 143 32. A: Gerritsen (NL)
B: Haak (NL)
C: Hauk (A)
9.-10.10.2009 Memoriál Z. Katolického RH-T B, RH-FL B 192 + 198   39 41,5   2. Lenka Vlachová
18.-20.9. 2009 Mistrovství ČR záchranných psů a psovodů IZS plošné vyhledání       800 3. František Scheibal, Karel Novák
8.5. 2009 1. Přebor záchranných psů RH - FL B 134 37 33 204 7. Thanner (A), Murase (J)
10.-12.4.2009 předatestační cvičení IRO plochy, sutiny, stopa,
zdravověda, noční práce
      splněno   Gantenbein,
Gerritsen, Šabacký
11.-12.10.2008 Memoriál Z. Katolického RH-T B, RH-FL B ? ? ? ??? 2. Miroslav Švestka
16.6. 2007 Junior Cup záchranářský 127 200/90 144 691 2. skupina rozhodčích
11.11. 2006 Velká cena TARTu T2 - 85 82 167 2. Zdeněk Babor
29.10. 2005 II. závod beauceronů ZMT 25 42 44 111 3. manželé Součkovi

 

Praktické zásahy:

Datum Místo Druh počet nasazených psovodů Závěrem
14.10.2010 Praha 8 - Troja plošné 6 nalezena v březnu 2011 v Praze Troji
11.7.2010 vod. nádrž Slapy, levý břeh potoka Musík plošné 15 nalezen
26.11.2009 Praha - Divoká Šárka plošné 11 nalezen v létě 2010 poblíž Nižbora

 

Výstavy:

Datum Místo Druh Třída Ocenění Rozhodčí
1.10.2011 Litoměřice krajská veteránů výborný 1, vítěz třídy, best of veteran Leoš Jančík
3.9.2011 Rybníky krajská veteránů výborný 1, vítěz třídy veteránů Tibor Havelka (SR)
11.10.2009 Zadní Třebáň speciální vítězů výborný 1, CAC Petr Řehánek
8.2.2009 Brno mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, rez.CACIB András Korósz (HU)
7.2.2009 Brno mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, rez.CACIB Denis Kuzelj (SLO)
29.9. 2008 České Budějovice mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, CACIB, BOB Otakar Vondrouš
24.5. 2008 Litoměřice mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, CACIB Pawel Szemraj (PL)
23.3.2008 Poděbrady klubová pracovní výborný 2, rez.CAC Miroslav Dobák (SR)
17.11. 2007 Praha mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, rez.CACIB Otakar Vondrouš
6.10. 2007 České Budějovice mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, rez.CACIB Otakar Vondrouš
18.8. 2007 Trmice speciální pracovní výborný 1 Katerine Couteau (F)
19.5. 2007 Litoměřice mezinárodní šampionů výborný 1, CAC, CACIB, BOB Pawel Szemraj (PL)
14.4. 2007 Ostrava národní pracovní výborný 1 Miroslav Václavík
9.4. 2007 Hořovice krajská vítězů výborný 1, vítěz třídy, Krajský vítěz Jaromír Dostál
9.11. 2006 Poznań (PL) světová pracovní výborný 4 Elzbieta Chwalibóg (PL)
7.10. 2006 České Budějovice mezinárodní pracovní výborný 1 Petra Spoustová
2.9. 2006 Mladá Boleslav mezinárodní otevřená výborný 1, CAC, CACIB, BOB Jadwiga Niciewicz (PL)
2.6. 2006 Senec (SK) celoštátna otevřená výborný 3 Štefan Šinko (SLO)
17.4. 2006 Hořovice krajská vítězů výborný 1, vítěz třídy, Krajský vítěz Jaromír Dostál
12.11. 2005 Praha národní otevřená výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB Otakar Vondrouš
8.10. 2005 České Budějovice mezinárodní otevřená výborný 2 Leoš Jančík
30.4. 2005 Praha mezinárodní otevřená výborný 1 Petra Spoustová
5.9. 2004 Mladá Boleslav speciální mezitřída výborný 2, rez.CAC Petra Spoustová
4.9. 2004 Mladá Boleslav mezinárodní mezitřída výborný 3 Leoš Jančík
24.7. 2004 Mladá Boleslav národní mladých výborný 1, CAJC, Primus Junior Petra Spoustová
12.6. 2004 Praha mezinárodní mladých velmi dobrý Petr Řehánek
5.6. 2004 Rokycany krajská mezitřída výborný 1, vítěz třídy, Krajský vítěz Bedřich Mészáros (SK)
24.4. 2004 České Budějovice mezinárodní mladých výborný 1, CAJC Otakar Vondrouš