---

MINOS WARRIOR SOUL

*25.1.2011,    beauceron
(Ulysse de la Vallee des Marronniers x
Carmen de la Roche Montaigne)
Rodokmen
Profil na working-dog.eu

zkoušky: BH, ZZO, RH FL E, Spr 1-3, AD, ZZO 1,
                  CSAU, ZVOP, Fpr1


výstavy:
2x velmi nadějný 1, nadějný,
                 výborný 1, VT

zdraví:
DKK 2/2



Další fotografie naleznete ve fotogalerii

Zkoušky:

Datum Místo Druh A B C Celkem Hodnocení Rozhodčí
28.5.2016 ZKO Říčany Fpr 1 88     88 dobře Stareček
20.3.2016 Makotřasy ZVOP         splnil Muzikářová
25.10.2015 Volenice CSAU         excellent Gillou Deprez
22.8.2015 ZKO Říčany Spr 3     91 91 velmi dobře Jiří Pružina
4.7.2015 Volenice ZZO 1   89   89 dobře  Theodor Krajčí
30.5.2015 ZKO Říčany Spr 2     77 77 uspokojivě Jiří Čákora
31.5.2014 Liběchov AD         splnil  
28.9.2013 ZKO Litvínov Spr 1     82 82 dobře Prášil
12.7.2013 ZKO Jihlava ZZO   56   56 výborně Karel Och
4.7.2013 Suchá Loz RH FL E 89 75   164 dobře Květoslav Štibora
18.5.2013 ZKO Litvínov BH   56   56 obstál Vilém Babička

Dogfrisbee:

Datum Název akce Druh Body Čas Umístění
3.10.2015 Disc Hunters Distance SMD ??   3.
18.9.2015 MČR Dogfrisbee Quadruped ženy 43,5 m   11.
23.5.2015 Fitmin DIscDog Fun Weekend Quadruped ženy 46,5 m   9.
27.6.2015 Marlenčiny distančky PTT   00:24:18 12.
27.6.2015 Marlenčiny distančky SMD 36   8.
18.4.2015 Calibra Disc Dog Distance Paraleltní Dart trial štafeta     3.
28.9.2014 Morava Disc Dog Distance PTT   00:19:85 7.
7.9.2014 MČR Dogfrisbee PTT   00:25:22 17.
28.-29.6.2014 Marlenčiny distančky Pyramid 19   6.
28.-29.6.2014 Marlenčiny distančky DogDartbee 170   10.
28.-29.6.2014 Marlenčiny distančky SMD 31,5   13.
24.5.2014 Neofiko závody HafBO DogDartbee 180   5.
24.5.2014 Neofiko závody HafBO TimeTrial   00:31:63 5.
17.-18.5.2014 K9 DiscDog Distance Disc Obstacles 44   1.

 

Dogtrekking, canicross, scootering:

Datum Název akce Kategorie Vzdálenost Čas Umístění
30.8.2015 Běh pro PESOS SC1 2,9 km 00:18:24 8.
25.7.2015 Noční výlet Prahou   30 km *   1.-2.
14.6.2015 Krajinou Jakuba Krčína   33 km 5:36 hod. 5.
14.3.2015 Po stopách Bombay   33 km 5:00 hod. 2.
14.2.2015 Na Valentýna do Českého krasu   25 km 3:43 hod. 4.
7.2.2015 Po stopách Yettiho   27 km 3:25 hod. 3.

* s Honzou



 Závody:

Datum Akce Druh A B C Umístění Rozhodčí
15.9.2013 MČR IZS plochy       10. Soňa Šabacká
3.7.2013 Nominační závod na MČR IZS plochy       4.  
2.7.2013 Nominační závod na MČR IZS sutiny       2.  
19.-20.10.2012 Memoriál Z.Katolického plochy/sutiny 8. Martin Svoboda / Renata Ingrová

Praktické zásahy:

Datum Místo Druh počet nasazených psovodů Závěrem
28.5.2013 Praha - Hostivař plochy 9 nenalezen
27.5.2013 Ústí nad Labem plochy 5 nalezen


  Výstavy:

Datum Místo Druh Třída Ocenění Rozhodčí
1.4.2013 Hořovice oblastní otevřená výborný 1, vítěz třídy Božena Ovesná
8.10.2011 České Budějovice mezinárodní dorost velmi nadějný 1 Otakar Vondrouš
1.10.2011 Litoměřice krajská dorost velmi nadějný 1 Leoš Jančík
3.9.2011 Rybníky krajská dorost nadějný Tibor Havelka